KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10112479
nr 1011 2479
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Akvarell, Harald Lindberg (1901-1976), Båt, signerad, 26x22
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 januari 2016
kl 18:49:24
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg